עדכונים ומשחקים!
 
לוק וולטון, מאמן הקינגס, מאשים את מסע הקבוצה בחו"ל (הודו) כסיבה לכך שהקבוצה עדיין לא בכושר משחק: "אנחנו רוצים להיות קבוצה שרצה, אנחנו טובים בזה. אבל היו לנו שלושה ימים של מחנה אימונים לפני הודו, ובשלושה ימים הללו היינו צריכים להגיע למצב שאנחנו בכלל יכולים לשחק משחק NBA, ואז לטוס 20 שעות ואז ארבעה ימים אח"כ לטוס עוד פעם 20 שעות. ואז הדאגות שלך קשורות בעיקר לזה שאנחנו צריכים להתחיל את העונה בריאים, כי טסנו 40 שעות, אז מחנה האימונים הרגיל משתנה. אז האם אנחנו רוצים לשחק מהר? כמובן. האם נמשיך לנסות לשחק מהר? בוודאי. האם הצלחנו להשיג את כמות הריצה הנורמלית במחנה האימונים? לא, אבל אלו החיים".
 
הגריזליס מתכננים לשמור על ג'ה מוראנט (ושאר הרוקיז בקבוצה) באיזור ה-30 דקות למשחק לכל היותר. מאמן הקבוצה, טיילור ג'נקינס, אמר כי הקבוצה כי לאור העובדה כי אף אחד מהרוקיז עוד לא שיחק 82 משחקים, הם מעדיפים לא לשחוק אותם כעת, "אנחנו רוצים לשים את הכסף שלנו עליו לטווח הרחוק. אני מאמין גדול בכך שאם אתה מתחיל לשחק 34-35 דקות למשחק, אתה נשחק".
 
אלפריד פייטון (ניקס): "ברגע שנבין יותר את ההתקפה, היריבות צריכות להיזהר. הגנתית אנחנו מוכנים, רק צריך לשייף את ההתקפה. זה יבוא עם הזמן".
 
גרג פופוביץ' אומר כי לוני ווקר שיחק "נורא" במשחק הקודם של הקבוצה מול הקליפרס, וכי הוא ציפה ליותר מאמץ, עירנות ותחרותיות של השחקן בדקות שקיבל.
 
סקוט ברוקס נותן הערכה למשחקו האחרון של הרוקי רוי האצ'ימורה


 
 
אד דיוויס (ג'אז) עם שבר בשוקית. יחמיץ לפחות ארבעה שבועות.
 
שאר פציעות: ג'ימי באטלר וג'אסטיס ווינסלו בסימן שאלה למשחק היום, דאנג'לו ראסל צפוי לחזור "בקרוב" מפציעת הקרסול שלו, דניס סמית' ג'וניור לא ישחק היום.
 
משחקים!
 
00:00 – הבולס באינדיאנה. שתי מאכזבות, מי תחזור למסלול קודם? שידור בספורט5.
01:00 – הקינגס בניו יורק. הקינגס בהחלט לא ציפו להיות באותו מאזן של ניו יורק (1-5). האם ניצחון הבכורה יחזיר אותם סוף סוף למסלול?
01:00 – הרוקטס במיאמי. ההיט הלוהטים ינסו להביא עוד ניצחון משמעותי. נקווה שבאטלר ישחק כדי שיוסיף עניין.
02:00 – הלייקרס בסן אנטוניו. מקום 2 מול מקום 3 במערב.
02:30 – המאבס בקליבלנד. שידור בספורט5.
04:00 – הג'אז מול הקליפרס. עוד קרב צמרת.
 
לפוסט זה מצורף – לוקה. כתבה שסוקרת את ההתקדמות של מי שחששו שהגיע לתקרה כבר שנה שעברה.
 
https://www.theringer.com/nba/2019/11/1/20942869/luka-doncic-dallas-mavericks-kristaps-porzingis