עדכונים ומשחקים מוקדמים!

– בן סימונס והסיקסרס מתארחים כעת ללא ג'ואל אמביד ודאריו שאריץ' (מרפק) בשארלוט. זה לא מפריע להם להוביל 100-84, 9 דקות לסיום הרבע הרביעי. סימונס עם 18-7-13 (3 חטיפות ו-2 חסימות). JJ רדיק עם 20. קיד-גילכריסט עם 16 להורנטס.

– אנתוני דיוויס מרגיע – סרטון גילוח הגבה שלו היה מתיחת 1 באפריל https://twitter.com/AntDavis23/status/980492936059043840

– חדשות טובות בנוגע לפטריק מקאו – השחקן עבר בהצלחה את כל הבדיקות, כולל MRI, וצפוי להשתחרר היום מבית החולים. השחקן ייפגש עם מומחה ביום חמישי, ואז תהיה דיאגנוזה רשמית או לו"ז לחזרה, אך אפשר להיות אופטימיים (אלא אם כן האופטימיות שלכם כללה את זה שכיוון שהוא פצוע לא יחתכו את כספי). וינס קרטר התנצל מיד לאחר מכן בפני סטיב קר ושאר שחקני הווריורס, וקיבל אישור מקווין דוראנט ודריימונד גרין, שלא חושבים שהוא עשה זאת בכוונה: "וינס הוא לא הטיפוס הזה, הוא אף פעם לא היה הטיפוס הזה. תאונות קורות. שחקנים קופצים ומאבדים שיווי משקל.", אמר גרין.

– כמו שדווח בבוקר, קאווי לנארד עזב את סן אנטוניו לניו יורק על מנת להתייעץ עם רופאיו ולהמשיך את החלמתו שם. השחקן נמצא שם מאז יום שני, ואין לו"ז לחזרתו למשחק, ועם רק 6 משחקים לתום העונה רגילה, הסיכויים הולכים ומתמעטים כי נראה אותו משחק השנה. גרג פופוביץ' נשאל האם יש סיכוי כי לנארד ישוב לשחק וענה: "ברגע שהוא והמחנה שלו ירגישו שהוא מוכן לחזור, הוא יהיה מוכן לחזור".

– כמו שגם צוין בבוקר, חסן ווייטסייד לא מרוצה מכמות הדקות שלו, ואמר כי העובדה שההיט הולכים לסמול-בול בשביל מצ' אפ טוב יותר ולא משתמשים בסנטר שלהם היא "בולשיט", וכי כמות הדקות בהחלט יכולה להשפיע על עתידו בקבוצה. אריק ספולסטרה אמר בנוגע למצבו של ווייטסייד (עוד לפני הראיון של השחקן) כי ווייטסייד עדיין לא היה בכושר משחק: "הוא בטח יגיד משהו אחר, אבל יש הבדל בין פעולות במשחק לבין פעולות באימון. אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה מאחורי הקלעים, אבל אתה חייב לקבל את הדקות האלו במשחק". בנוגע למצ' אפ מול הסמול-בול של הנטס ענה: "היו לווייטסייד כמה רגעים טובים המשחק, אבל הם עברו להרכב נמוך יותר וזה תמיד מגיע לשאלה הזו – האם המהירות שלהם משפיעה עלינו או שהגודל שלנו משפיע עליהם? והמהירות שלהם השפיעה עלינו היום".

– ההוקס מודיעים כי דניס שרודר לא ישחק יותר העונה, לאחר ש-MRI גילה כי שרודר סובל מנקע בקרסול מדרגה 2. צפי ההחלמה הוא בין 2 ל-4 שבועות.

– גם קודי זלר לא ישחק יותר העונה. הסנטר החמיץ כבר 11 משחקים עם נפיחות בברך, וסטיב קליפורד אומר כי אין טעם שינסה לשחק באחד מהמשחקים הנותרים.

– הבאקס מחתימים את ברנדון ג'נינגס לחוזה עד תום העונה.

– אלכס לן אומר כי כנראה יעזוב את הסאנס בפרי-אייג'נסי הקרוב.

– רג'י בולוק מהפיסטונס ערך ערב לכבוד זכויות להט"ב, לזכר אחותו הטרנסג'נדרית שנרצחה לפני כשנתיים. סרטון מומלץ https://twitter.com/DetroitPistons/status/980082296530272256

– ברנדון אינגרם בפרוטוקול זעזוע מוח.

– שאר פצועים: כריס פול לא ישחק היום (מנוחה). גם ננה. ג'ף טיג ודריק רוז יהיו החלטת משחק. ת'ון מאקר, ג'ון הנסון, רונדה הוליס-ג'פרסון ומארק גאסול כולם בסימן שאלה למשחקים היום.

– מחלימים: מארקיף מוריס ישוב לשחק היום מול הבולס.

משחקים (לא מעט טובים)!
22:30 – הוויזארס בשיקגו.
22:30 – הרוקטס בסן אנטוניו. שידור בספורט5 לייב.
22:30 – הפייסרס מול הקליפרס.
01:00 – הת'אנדר בניו אורלינס.
02:00 – הג'אז במינסוטה.
03:00 – הבאקס בדנבר.

לפוסט זה מצורף – מארק גאסול, ועל איך הפך מהשמן של השכבה לשחקן NBA

http://www.espn.com/…/marc-gasol-tank-salmon-cooking-supers…