עדכונים ומשחקים:

לוח הזמנים של לארי נאנס עודכן ל8 שבועות.

מרק קיובן חושב שדריימונד גרין חייב לליגה התנצלות. תאכלס רובינו חושבים ככה אבל בואו נכנס לפרטים ונראה על מה. הכל התחיל כשהבעלים של יוסטון טקסנס מהNFL אמר שאנחנו לא יכולים לתת לאסירים לנהל את הכלא (והכוונה כמובן לארגון השחקנים) בישיבת בעלים. גרין הגיב באינסטגרם וכתב : "בואו נפסיק להשתמש במילה בעלים ונשתמש ביו"ר. להיות בבעלות של מישהו פשוט יש תקדים רע. זה מיינדסט שגוי".

קיובן ביקר גם את האמירה האומללה של הבעלים של הטקסנס אבל גם את גרין ואמר שאנחנו בעלים של חברה, לא אנשים. קיובן נפגע אישית ומצפה מגרין להתנצל בפני הליגה.

הליגה שוקלת לקנוס את קלי אוברה על הג'אקט שלבש למשחק נגד קליבלנד הלילה. על הג'קט היה כתוב F**K YOU תבינו בין הכוכביות והטשטוש של התמונה.

ג'ון וול נפצע בכתף הלילה, בספק למשחק נגד הראפטורס.

דייויד לי וקרולין ווז'ניאקי התארסו.

יאניס פורזינגיס (הסוכן והאח של קריסטאפס) התראיין באתר לטבי והקפיץ קצת את הקהל בניו יורק אחרי שהפוסט תרגם את הראיון. בין הדברים יאניס רמז שהחתימה על הארכת חוזה בקיץ היא לא אוטומטית ותלויה בהמון דברים.

כמובן שקריסטאפס נשאל רק על זה לפני המשחק הלילה והוא ניסה להרגיע את האוירה

משחקים:
9:30 – יש משחק מוקדם ואפילו שווה. הגריזליס מגיעים ללוס אנג'לס למפגש עם הקליפרס. מארק גאסול ומייק קונלי ישחקו. מפגש של שתיים מההגנות הכי טובות בליגה, ו-2 קבוצות שמחפשות זהות חדשה אחרי עזיבות משמעותיות בקיץ. שתיהן פתחו טוב מהמצופה מהן.
שידור אין, כנראה שבין כדורסל איטלקי, כדורגל ישראלי וכדורגל אפריקאי, ערוץ הספורט לא מצא מקום לשידור נוסף. ליג פאס כבר אמרנו?

1:00 הקינגס מתארחים בדטרויט. למה זה מוזכר פה? כי זה כן משודר בספורט 5 לייב. דיארון פוקס יפתח בחמישיה כשהיל לא עם הקבוצה מסיבות אישיות. פעם אחרונה שפתח זה לא הלך כל כך טוב. הפיסטונס לפחות נראים מצויין עד עכשיו.

3:00 הווריורס בדנבר. יוקיץ' וחבריו מארחים את קרי דוראנט וחבריהם. אם הנאגטס רוצים להגיע לפלייאוף הם חייבים להתחיל לשחק טוב יותר, ויש להם הזדמנות להראות את זה נגד גולדן סטייט.

22 שנה לרצח רבין, ואנחנו רוצים להזכיר שהרצח השפיע גם על הNBA, והיה חלק מהסיבה שאייב פולין החליף את השם של וושינגטון מבולטס לוויזארדס. לפוסט זה מצורפת כתבה בESPN שמסביר את שינוי השם אז.