שחקני השבוע: טוביאס האריס וניקולה יוקיץ'

כמו שפרסמנו אתמול בעמוד, רודי גובר בחוץ ל-4 שבועות לפחות אחרי התנגשות עם דיון וייטרס.

גובר טען שזה מהלך מלוכלך, וייטרס השיב: "אני אף פעם בחיי לא הייתי שחקן מלוכלך. הלכתי על הכדור. תגידו לו שירד מהרגשות שלו. זה מה שזה."

ג'ואקים נואה סיים את עונש ההשעיה שלו ואמור לחזור הערב. הניקס היו חייבים לשחרר מישהו ובחרו לשחרר את מינדגאוסקאס קוזמינקאס. קוזמינקאס חושב שהוא הצליח בניו יורק. הנה ההצהרה שלו בטוויטר:

הניקס לא רצו לשחרר את ג'ק שלו היה חוזה לא מובטח והעדיפו לשמור את סשנס בגלל הסטוריית הפציעות של ג'ק. הניקס יצטרכו לשלם לקוז' 3 מליון דולר העונה בכל מקרה.

ג'ואל אמביד מצהיר שהוא אוהב את לונזו בול. אומר שכל הטראש טוק בטוויטר זה רק כיף. מעניין אותי יותר מה הרגשות של אמביד לפולץ.

לברון ג'יימס אומר שההערה על דניס סמית' והניקס הייתה מכוונת לפיל ג'קסון ולא לארגון של הניקס או פרנק ניליקינה. לא ברור איך בדיוק זה יכול לדלג עליהם.

קיירי אירווינג בסימן שאלה למשחק נגד ברוקלין מחר. אירווינג עם הקבוצה, וכבר התאימו לו מסכה לפנים. מכיוון שראסל בחוץ יכול להיות שהסלטיקס יעדיפו לתת לקיירי עוד משחק אחד לנוח.

יוסטון מקווה לקבל את פול בחזרה למשחק בחמישי נגד פיניקס. פול יעבור אימונים אינטנסיביים בשלישי ורביעי כדי לראות איך הברך שלו מגיבה.

ניקולאס באטום צפוי לחזור לשחק ברביעי נגד קליבלנד. השתתף אתמול באימון חמש על חמש.

ניקולה מירוטיץ' היה נוכח באימון הבולס היום. ג'ון פקסון מסר שמירוטיץ' עדיין לא דיבר עם פורטיס. כזכור מירוטיץ' הציב אולטימטום לבולס הוא או פורטיס, פקסון אמר שהוא לא יעשה טרייד רק בשביל לעשות טרייד.

קווין דוראנט נבחר על ידי המגזין GQ לאלוף של השנה

משחקים:

2:30 – הקאבלירס מגיעים לניו יורק. האם הברק יכה פעמיים? האם הניקס יצליחו לנצח את קליבלנד פעם שניה העונה? פורזינגיס נגד לברון טייק 2.

3:00 – הגריזליס אצל מילווקי. יאניס. צריך להוסיף עוד? אריק בלדסו בספק בגלל כאבים בברך.

4:00 – הטימברוולבס ביוטה. ריקי רוביו פוגש את קבוצתו לשעבר, נטול סטייפל טאוור אחד. האם ההגנה של הג'אז תחזיק מעמד? האם ההגנה של מיניסוטה תגיע למשחק? האם רוביו קילע 40 נקודות או בכלל יתקרב ל-40%?

5:00 – הנאגטס בפורטלנד. שידור ישיר ב5 לייב. אחלה משחק בין 2 קבוצות שמשחקות כדורסל מהיר בתיבול של נורקיץ' נגד יוקיץ'.

5:30 – הסיקרס בלוס אנג'לס למפגש עם הקליפרס. בן סימונס וג'ואל אמביד נגד בלייק גריפין ודיאנדרה ג'ורדן. יהיה מעניין.

5:30 – המג'יק בגולדן סטייט. קרי בסימן שאלה (ירך תפוס), ועדיין הזדמנות למג'יק להראות שהם לא קוריוז ויש להם כלים להתמודד עם הטופ של הליגה.