הספסל של בוסטון שוב היה האקס פקטור במשחק. 73 נק' מתוכן לפחות 50 בזמן אמת ולא בגארבג' טיים. אינדיאנה הגיעה אחרי משחק בקליבלנד ערב לפני, והאנרגיות שלהם היו בהתאם. ברבע הראשון הדברים עוד נראו צמודים, הספסל של בוסטון עוד לא נתן את הדחיפה רצויה, ודווקא החברים מהספסל הנגדי היו היתרון. אבל כאשר ג'יילן בראון וגורדון הייוורד התחילו להשתלט על המשחק העסק נראה הרבה יותר טוב. איכות הספסל עשתה את שלה.

אינדיאנה, עם ההגנה הטובה שלהם כבר בהתחלה לא הראתה קשיחות מאיימת. המשחק התחיל ב 5 קליעות רצופות של ג'ייסון טייטום, לאחר מכן מעט התאזן. אבל, כאמור, מאמצע הרבע השני המשחק הלך בכיוון אחד. 15 נק' הפרש במחצית הניחו את הסלטיקס בעמדה נוחה. 68 נק' קלעה בוסטון במחצית שזה נתון גבוה מאוד מול הגנה כמו של אינדיאנה. בהתחלת המחצית השנייה היו כמה קולות של אולדיפו בכיוון של חזרה, אבל זה לא התקדם לאיום ממשי. כאשר הספסלים חזרו למגרש היתרון האיכותי של בוסטון, שמחזיקה בספסל לפחות שלושה שחקני חמישייה לגיטימיים לחלוטין בכל קבוצה אחרת, נתן את הטון. הגנה טובה, וכושר קליעה טוב של בראון והייוורד היוו את ההפרש.

אירווינג במשחק רגוע והגנה טובה הסתפק ב 12 נק' אבל היה לו את טייטום כאמור עם 20 נק', מוריס עם 22 נק' ובראון עם 22 נק'. משחק ראשון ששלושת הטנורים בראון, טייטום והייוורד משחקים טוב באותו משחק. אולי מתחיל כאן משהו. אינדיאנה כאמור לא הגיעה ממש להפריע, האנרגיות הסתיימו באמצע הרבע השני והבולט בקבוצה היה סבוניס. משום מה הספסל של אינדיאנה היה עצבני וקיבל 2 טכניות. לא ברור.משחק שאינדיאנה כנראה ויתרה עליו מראש ובוסטון הייתה צריכה לסמן בו וי. נראה בהתאם.

135- 108 לסלטיקס בהפרש שמתאים לרמת המשחק.