משחק שמפגיש את הקו הקדמי הטוב בליגה של הפליקנס ואת הקו האחורי הכי טוב בליגה של הווריורס. 2 הקבוצות הפסידו את המשחק הראשון שלהם, ומחפשות את הניצחון הראשון שלהם העונה.

הרבע הראשון עמד בסימן הפליקנס, אשר היו לוהטים כל הרבע מטווח השלוש, סיימו את הרבע עם 8 מ14 מהטווח ויצרו הרבה בלגן להגנה הלא טובה של הווריירס. הפליקנס שלטו לאורך כל הרבע הראשון והגיעו להפרש שיא של 15 הפרש. אנתוני דיוויס סיים את הרבע הראשון עם 12 נקודות ב5 מ7 יעילים מהשדה.

הרבע השני נפתח אותו דבר כמו הראשון (קליעה מצוינת של הפליקנס והגנה רפויה של הווריירס), כשבמשחק הזה לעומת המשחק הקודם שלה, הפליקנס מקבלים עזרה מן הספסל שלה (ג'ורדן קרופורד 3 מ3 לשלוש ואיאן קלארק 2 מ2 לשלוש). בהמשך הרבע קיבלנו עימות קל וטראש טוק בין דריימונד ודמרקוס שנגמר בטכנית לדריימונד. אחרי תקרית זו, הווריירס התעוררו וסיימו את הרבע בריצת 19-7 כדי לרדת להפסקה בפיגור של 3 נקודות בלבד.

28vvdvdvdv5ברבע השלישי הווריורס השתלטו על המשחק ועלו ליתרון עליו שמרו עד לסיום. קליי תומפסון הוביל את הווריורס עם 31 נקודות, סטף קלע 28 ודוראנט 22.דייויס סיים עם 35 ו-17, כשגם קאזינס קולע 35 נקודות.

  • jdjtrytdtfrd