מפגש נוסף בין הטימברוולבס לבין הת'אנדר, לאחר שנפגשו לפני חמישה ימים, משחק שאף הוא נגמר בתוצאה דומה. הוולבס קיבלו מחדש את ג'ימי באטלר, לאחר שני משחקים שהחמיץ בשל מחלה (ושתי תבוסות). אמנם לא בכשירות מלאה, אך הוולבס הזדקקו לכל עזרה שהם יכלו להשיג.

12 נקודות ברבע הראשון של פול ג'ורג' הובילו את הת'אנדר ליתרון 33-26 בסיום הרבע הראשון, שכלל גם את הדאנק הזה של ג'רמי גראנט.

הספסל החלש של הוולבס, לצד רבע שני חם של כרמלו (5 מ-7 ברבע, 11 נקודות) העלו את הת'אנדר עד ליתרון 11, אך ריצה של 19-10 של הוולבס, בהובלת הגנה מצוינת של קארל אנתוני-טאונס (3 חסימות) שספג הרבה ביקורת בזמן האחרון על התפקוד שלו בצד הזה של המגרש, והרבע הסתיים בשיוויון 59.

מכאן החל משחק צמוד שכלל 31 החלפות יתרון. הת'אנדר נעזרו בכוח התקפי לא צפוי – סטיבן אדמס, שקלע 8 נקודות רצופות ברבע השלישי (ו-20 במשחק כולו) כדי לשמור את הקבוצה במשחק, אך באזר-ביטר של גורג'י ג'נג שלח את הקבוצות לרבע הרביעי ביתרון נקודה לוולבס

מכאן – זה היה המופע של ג'ימי באטלר. 13 נקודות ברבע הרביעי (מתוך 25 סה"כ). אם צריך סל, הוא הכתובת –

מן העבר השני ראסל ווסטברוק לקח פיקוד, עם 14 נקודות ברבע, כולל 9 רצופות וליי-אפ שצמצם ל-118-116 לטובת הוולבס, 20 שניות לסיום. לאחר מכן ג'ף טיג נשלח לקו, קלע את הראשונה והחמיץ את השניה, מה שנתן לת'אנדר את הכדור האחרון, כשהיתרון רק 3 לטובת מינסוטה ו-12 שניות לסיום. תמיד תהינו לפני העונה – מי ייקח את הזריקה האחרונה של הת'אנדר במצבים כאלו. ובכן, זה נגמר כך –

התקפה מבולבלת עם זריקה בינונית של אנתוני ל-3, שאמר לאחר המשחק שתכנן להחזיר את הכדור לווסטברוק אך לאחר שראה שהוא פנוי ידע שהוא חייב לזרוק, והניצחון הוא של הוולבס.

אנתוני-טאונס היה נהדר עם 33-19 ו-4 חסימות, לצד באטלר עם 25-5-7 וג'ף טיג עם דאבל-דאבל ראשון במדי הוולבס של 17 ו-10 אסיסטים. הת'אנדר הציגו ארבעה שחקנים מעל 20 נקודות (ווסטברוק עם 27-8-9, כרמלו וג'ורג' עם 23 כ"א, אדמס עם 20) אך עדיין מתקשים למצוא את השחקן החמישי לצידם – אנדרה רוברסון שיחק 10 דקות בלבד, כולל איירבול מהשלוש בזריקתו הראשונה, ובילי דונובן ממשיך בניסויים, כשהיום אלו היו ג'רמי גראנט וג'וש יוסטיס, אך שניהם לא הותירו חותם.