חדשות בוקר, בסימן מינסוטה וכאוס ארגוני –
 

– קארל-אנתוני טאונס חתם אמש על הארכת חוזה סופר-מקס על סך 190 מיל' ל-5 השנים הקרובות.

– ג'ימי באטלר – לאחר ש-GM הקבוצה, סקוט ליידן, דחה כל הצעת טרייד שהוגשה עבור באטלר בימים האחרונים (בהנחייתו של טום תיבאודו), הודיע לו הבעלים, גלן טיילור, כי לא רק שלא יעשה זאת, אלא גם ייזום שיחות בעצמו על-מנת להעביר את הכוכב המתוסכל (כתבים בסביבת מינסוטה מתארים את זה יותר כפגישה בה השלושה קיבלו החלטה). המטרה של טיילור (ובאטלר) היא להעביר את השחקן בימים השחקנים (תגידו ביי-ביי ליכולת המיקוח של הוולבס), ואין לו שום רצון להביא למחנה האימונים, לפי ווג'.

– קבוצות יריבות, בינתיים, מביעות בלבול ממה שקורה במינסוטה, לפי דווחים, ולא ברור להם למי צריך להתקשר – טום תיבאודו או גלן טיילור. לפי קבוצה אחת: "ראינו חוסר-תפקוד קודם, אבל זה כבר רמה אחרת. זה פשוט בלאגן כי כולם עדיין שם, אבל לא נראה שהם באותו ראש בכלל".

– עוד בנושא – באטלר אמנם סימן 3 קבוצות כיעדים המרכזיים שלו, אך לפי דיווחים נוספים הוא "פתוח לרעיון" של לחתום הארכת חוזה גם בקבוצות אחרות. לפי ווג', ישנו מספר לא קטן של קבוצות אשר התעניין בבאטלר, ביניהן ברוקלין, דטרויט, יוסטון, הקליפרס, מיאמי ופילדלפיה, כשכמה קבוצות גם מוכנות לקחת את הפורוורד גם ללא אישור שיישאר בקבוצה לאחר מכן.

– לפי האתלטיק, באטלר רצה שהוולבס לא יציעו לו הארכת חוזה, אלא שישנו את מבנה החוזה שלו כך שיוכלו להציע לו חוזה חדש על סך יותר כסף. זה כמובן לא היה ריאלי, כיוון שכדי לעשות זאת הוולבס היו צריכים לרדת מתחת לתקרת השכר (כלומר, להעביר את ג'ף טיג, וויגינס וג'נג). לאחר שהוולבס סירבו לכך, באטלר הודיע כי הוא רוצה לעזוב את הקבוצה.

– הקינגס משחררים את דיונטה דיוויס.