שבוע שני של פאנטזי נסגר בליגות הH2H והנה הסיכום שלנו עם כמה טיפים להמשך.

 

מלך הפאנטזי : קארי עדיין גבוה למעלה, אבל יש שחקן אחר שרשם השבוע פעמיים 25-25. אנדרה דראמונד עם 66 נקודות,  73 ריבאונדים , 31 מ45 מהשדה, 7 חטיפות ו5 חסימות. וזה רק ב3(!) משחקים. כן הוא גם קלע  4 מ21 מהעונשין, אבל למה להיות קטנוניים. דראמונד לעולם לא יקבל דירוג גבוה בפאנטזי, בגלל שהוא לא קולע עונשין, אבל הוא מחסל קטגוריות לבד, והסיבה מספר 1 לעשות פאנט עונשין. השילוב שלו עם דיאנדרה ג'ורדן הופך אתכם לקבוצת ריבאונד\אחוזי שדה בלי שתצטרכו סנטרים נוספים. שילובים אפשרים נוספים הם רודי גובר, דריימונד גרין, וחסן וייטסייד. סוגרים את קטגוריות הגבוהים, ומשאירים הרבה מקום לכל השאר. בH2H זה שילוב מנצח.

 

אוי וי : אחד בשנת חוזה, השני עכשיו חתם, ושניהם ביחד נראים זוועת עולם. מארק גאסול השבוע עם 12.3 נקודות למשחק, רק 6.5 ריבאונדים, 36% מהשדה ו1.3 חסימות. מייק קונלי קרוב מאוד עם 12.8 נקודות, 34% מהשדה, 4.8 אסיסטים, ושלשה. ממפיס כולה נראית זוועה ואחרי תבוסת ה50 הפרש לווריירס, קיבלה בראש גם מפורטלנד. משהו רע עובר על כל הקבוצה, ויש דיבורים על כך שהפיטורים של יגר קרובים. אם הפרנצ'ייז שלך נראה ככה, והרכז הסופר יציב שלך נראה ככה, אולי זה לא אשמת המאמן. ואולי זה כן.

https://www.youtube.com/watch?v=75uHsLKtEnc

אפשר בבקשה לקבל יותר מזה?

 

התיישר 1 : מי אמר שאנתוני דייויס יהיה פחות יעיל השנה? אני? תוכיחו. אז מה אם זה באינטרנט, אתם מאמינים לכל מה שכתוב באינטרנט?

 

אנתוני דייויס חזר לעצמו ורשם מספרים ראויים לבחירה הראשונה בדראפט. 27.3 נקודות, 8.3 ריבאונדים, 51% מהשדה, 80% מהעונשין, 2.2 חטיפות ו3.3 חסימות. צריך לזכור שהיה שם משחק של 14 נקודות, ומשחק של 43 נקודות שאיזן אותו, ככה שעדיין היינו רוצים לראות יותר יציבות. ניו אורלינס עדיין בלי נצחון.

 

התיישר 2 : שבוע ראשון מלחיץ עבר על הבעלים של ג'יימס הארדן, אבל הזקן הפגיז השבוע, ודאג לא רק להחזיר את לחץ הדם של הבעלים שלו למצב תקין, אלא גם להחזיר את הרוקטס למסלול הנצחונות. הארדן מפגין קצת יותר יציבות. מצד אחד משחק של 43 נקודות, מצד שני משחק של 46 נקודות. הארדן מסיים את השבוע עם 38.5 נקודות למשחק, 3.8 שלשות, 46% מהשדה, 84% מהקו עם 14.5 זריקות, 5.5 ריבאונדים, 5.5 אסיסטים, 1.8 חטיפות וגם 5.8 איבודים. 

 

מקווה שמכרתם : ניקולה מירוטיץ' היה מצויין בשבוע הראשון. בשבוע השני קצת פחות. 3.7 נקודות, 16% מהשדה, 4 ריבאונדים, 1.7 איבודים. הספרדי קצת איבד את הכיוון. לצערי זה לא קורה בגלל חזרתו של נואה, אבל נעזוב את זה. שיקגו בכלל מאבדת כיוון ולצד נצחונות מצויינים על אוקלהומה סיטי, היא מפסידה למיניסוטה בהארכה. השאלה היחידה היא האם מירוטיץ' יתיישר בחזרה למעלה או שהוא ימשיך לרדת עד שיגיע לספסל?

 

מקווה שגם אותו מכרתם : בשבוע הראשון המלצנו למכור את רוקי רוביו אחרי שקלע 10 מ17 מהשדה במשחק הראשון. מאז אותו משחק הוא קלע 10 סלי שדה ב4 משחקים, אבל בכפול נסיונות (34). רוביו ממשיך לפנק באסיסטים וחטיפות, אבל האחוזים, מה יהיה עם האחוזים?

 

תמתינו : ג'ארד סאלינג'ר עם מספרים מרשימים השבוע, ומדורג 6 ביאהו בדירוג השביעי (חרא דירוג, אבל עזבו). לפני שאתם רצים לקנות אותו שימו לב שזה היה רק 2 משחקים, כמו גם העובדה שהדקות שלו לא עלו משמעותית. הוא אמנם הועבר לחמישיה אבל עדיין משחק פחות מ25 דקות. אם הוא שלכם, זה זמן טוב למכור ביוקר. רוטציית הגבוהים בבוסטון מסובכת ויכולה להשתנות ממשחק למשחק.

 

אם הם עדיין בפול : קנת' בייזמור פתח את העונה מצויין באטלנטה ויכול להיות שהוא עבר מתחת לראדאר בליגה שלכם. יכול להיות שבודנהולזר באמת יודע לעשות קסמים. אוון פורנייה גם מצויין, אבל היה טוב גם בפתיחת העונה שעברה. נקווה שסקיילס ימשיך לתת לו את הבמה. מרכוס תורנטון מנצל היטב את ההזדמנות שקיבל, אם כי יכול להיות שיעלם ברגע בטרנס ג'ונס יחזור מהפציעה שלו. הרוטציה הקצרה של דאלאס שלחה את דוויט פאוול לקבל דקות, ובינתיים הוא מחזיר דיוודנדים, בעיקר בתחום הריבאונד.

 

לא ברור : טי ג'י מקונול הועבר לחמישיה בפילדלפיה ונרגע. אייזיה כנען נשלח לספסל ופתאום מפציץ. אה, וקנדל מארשל וטוני רוטן אמרו שהם מוכנים ורק מחכים לאישור של הצוות הרפואי של פילדלפיה. מישהו רוצה להמר על עמדת הרכז של פילדלפיה? אם הרמתם את מקונול ויש קונים, אל תהססו ללחוץ על ההדק.