דראפט ה-NBA יתקיים השנה ב-23 ביוני, ובעוד ששתי הבחירות הראשונות בדראפט די ברורות, בן סימונס וברנדון אינגראם שאף צפויים להיות סופרסטארים, שאר הבחירות קצת פחות מכיוון שככל הנראה יהיו שחקנים משלימים טובים, כשאין צפי למי מהם להיות כוכב בולט. אין ספק שכל קבוצה מקווה שהתחזית הזאת תתברר כמוטעית וזה בהחלט יתכן, בינתיים זה אומר שהחל מהבחירה השלישית הבחירות יהיו על פי צורך של הקבוצה ולא לפי 'השחקן הטוב על הלוח', מכיוון שקשה יהיה לזהות מי זה יהיה. מקומות 4-14 די דומים ביכולות ויהיה קשה לנחש את סדר הבחירה.

 

בפוסט הזה ננסה להכיר לכם את השחקנים הצפויים להיבחר בחצי הראשון של הסיבוב הראשון, בתקווה שבין אם אוהדי קבוצה שבוחרת שם ובין אם אוהדים סקרנים, שתדעו למה לצפות ותכירו.

בכל מקום שאפשר, המידות מתייחסות למדידות שנעשו שבוע שעבר בדראפט הקומביין. הגובה המצויין הוא הגובה בנעליים.

 

 

בן סימונס: פורוורד.    גובה: 2.08 משקל: 109 ק"ג מוטת ידיים: 2.13 

גיל:19 פרשמן, LSU. כשיהיה גדול יהיה: ההשוואות מדברות על לברון או דריימונד גרין משודרג. אני ראיתי גרסה מוגדלת ומשופרת של אוון טרנר.

 

תיאור: פוינט פורוורד במלוא מובן המילה, ההשוואות ללברון הגיעו בשל האתלטיות וראיית המשחק, גבוה עם מהירות של גארד, לא מעט פעמים ניהל את המשחק מהפוסט, יכול לשחק עמדות 1-4, יכול לשמור עמדות 1-4 ואפילו לא רע. עושה הכל בצורה טובה: חדירות, משחק פוסט ופיקנרול. בשני צידי המגרש. חסרון אחד עיקרי זה קליעה מבחוץ, בעיקר העובדה שאין כזו. העלה סימני שאלה לאחר שכשל בלהוביל את קבוצתו לטורניר המכללות. אמבידקסטרי – יכול להשתמש באופן שווה בשתי הידיים, אחת הטענות בקשר לקליעה שלו שהועלתה הייתה שהוא אולי משתמש ביד הלא נכונה, דווקא בגלל זה. בטוח יהיה מי שיבדוק את הנושא.

 

צפי: אחת משתי הבחירות הראשונות ללא ספק. בינתיים מסרב להתאמן עבור קבוצה שהיא לא הלייקרס, ובעיקר מתעלם מפניות מאנשי פילדלפיה.

 

בן סימונס

 

ברנדון אינגראם: פורוורד. גובה: 2.06 משקל: 89 ק"ג מוטת ידיים: 2.22

גיל: 18 פרשמן, דיוק. כשיהיה גדול יהיה: זוכרים את הפעם הקודמת כשפורוורד רזה עם מוטת ידיים מטורפת ויכולת קליעה מרשימה הגיע לדראפט ובסוף בחרו בגרג אודן?  

 

תיאור: מכונת קליעה מרשימה כבר אמרנו. יכולת הגנה טובה גם כן, יכולת אול אראונד ועושה הכל. המסה והרזון חסרון אך אין ספק שניתנים לשיפור. אחד הדברים המפחידים לגביו זה שרואים שעוד יש לו המון יכולת להשתפר. בשוטצ'ארט תשימו לב שמעדיף צד אחד, ושומר טוב יכול לנצל את זה. בעיה מוזרה לגביו: קופץ מוקדם מדי לדאנקים וזה נראה בסוף כמו הדאנק של מייקל ג'ורדן ב'ספייס ג'אם', רק בלי היכולת למתוח את היד.

 

צפי: כבר הזכרנו טופ 2.

 

במעמד צד אחד. אינגראם.

במעמד צד אחד. אינגראם.

 

באדי הילד גארד. גובה: 1.96 משקל: 96 ק"ג מוטת ידיים: 2.07

גיל: 22 סניור, אוקלהומה.  כשיהיה גדול יהיה: קליי תומפסון. כן, אני יודע שחשבתם על האח השני.  בסגנון הוא קליי.

 

תיאור: קלעי על. שימו לב בשוטצ'ארט שלא מעט מהזריקות שלו הוא לוקח בסגנון קארי, כלומר מטר ויותר מאחורי הקו, ומקשה על השומרים. זה אומר שאגב שה-46% מעבר לקשת, ביותר מ-8 זריקות למשחק, נעשות לא מעט בטווחי NBA. שומר בינוני פלוס שעשוי להתקשות בהתחלה בליגה של הגדולים. מאוד אנרגטי, מאוד קלאצ', די טוב בקאטצ' אנד שוט או ספוט אפ. קצת פחות טוב בפיקנרול, הרבה פחות טוב ככל שצריך לכדרר יותר מול שומרים. יצטרך להתרגל להיות פחות מאופציה ראשונה\שניה.

 

 

צפי: הוא קלעי טוב אבל לא הרבה מעבר. איפשהו כנראה בין 3-7. סקרמנטו וניו אורלינס מאוד מאוד רוצים אותו, יכול להתאים במינסוטה.

 

אני יודע שחיכיתם לזה...

אני יודע שחיכיתם לזה…

 

 

 

דראגן בנדר  פורוורד\סטרצ' 4 גובה: 2.13 משקל 98 ק"ג מוטת ידיים: 2.18

גיל: 18. מכבי ת"א. כשיהיה גדול יהיה: בתקווה פורזינגיס. בתקווה שלא מיליצ'יץ'.

 

תיאור: ללא ספק חייב לא מעט מההייפ עליו לפורזינגיס. בינתיים הרשים רק בטורנירי נוער אך חשוב לזכור שגבוהים מתפתחים לאט, ובהחלט עשוי להצטרף למועדון השחקנים שהתקשו בליגה הישראלית ופרחו ב-NBA. שיפר את הקליעה מבחוץ אם כי ממעט לזרוק משם ואת קבלת ההחלטות, יכולת מסירה טובה. יכולת הבנת משחק ויסודות טובים. רזה מדי ועם יותר מדי סימני שאלה. פרוייקט לטווח ארוך למי שמעוניין.

 

צפי: כאמור פרוייקט לטווח ארוך לקבוצה שמתכננת לטווח ארוך. פניקס על פי השמועות מעוניינים בו. מוקים חוזים לו איפשהו בין 3-7 אם כי בוסטון כנראה שלא תלך על פרוייקט כזה כרגע.

(כן, אירופאים. אין שוטצ'ארט 🙁  אם מישהו יודע איפה בכל זאת יש, אשמח)

 

קריס דאן רכז. גובה: 1.93 משקל: 91 ק"ג מוטת ידיים: 2.07

גיל: 22 ג'וניור, פרובידנס. כשיהיה גדול יהיה: רג'י ג'קסון.

 

תיאור: כנראה הרכז הטוב בדראפט הזה. פליימקר מעולה, יעיל מאוד בבידודים ובפיקנרול, מאוד ורסטילי ובעל יכולת טובה בשינויי כיוון ומהירות. קצת יותר מדי איבודים, ובעל פוטנציאל הגנתי טוב מאוד שבינתיים בגדר פוטנציאל. שיפר יכולת קליעה אך יכול וכדאי להמשיך ולשפר.

 

צפי: אם פילדלפיה לא הייתה נופלת בבחירה הראשונה היא הייתה הולכת עליו, כמו גם הלייקרס במידה והיו נופלים לבחירה השלישית. קבוצה נוספת שמאוד מעוניינת בו היא שיקגו. הן כנראה ילכו על מישהו אחר אלא אם יצוץ איזה טרייד כלשהו (מה שלא יהיה מפתיע). בתרחישים מסויימים יכול ליפול עד סקרמנטו או אף עד מילווקי, פשוט מכיוון שרוב הקבוצות לפני לא צריכות רכז. הפליקנס בהחלט ישקלו אותו. הוא עצמו מנסה להתחמק מבוסטון ופניקס, מכיוון שלהן יש רכז פותח בולט.

 

לא רע. יש מקום לשיפור.

לא רע. יש מקום לשיפור.

 

 

ג'יילן בראון גארד\פורוורד. גובה: 2.00 משקל: 101 ק"ג מוטת ידיים: 2.12

גיל: 19. פרשמן, קליפורניה.כשיהיה גדול יהיה: רוברט קובינגטון. או ג'ייסון ריצ'ארדסון לפחות. רק בלי הקליעה ובקטע טוב כן?

 

תיאור: סווינגמן מאוד אתלטי, מאוד מהיר וזריז, ורסטילי ובעל יכולת מרשימה ביחס לגודלו לקרבות בוקס אאוט בצבע. מתקשה להביא לידי ביטוי בהגנה את האתלטיות שלו, בכלל בעל פוטנציאל הגנתי אך מתקשה להביאו לידי ביטוי. בחירת זריקות רעה עליה מתעלה רק יכולת קבלת החלטות רעה עוד יותר. השוטצ'ארט שלו מגיע עם אזהרת צפייה לילדים. אם היה לברון או לפחות וויגינס סטייל, יכול היה להסתמך על האתלטיות ולהזניח את הקליעה. אבל הוא לא ואפילו לא קרוב. הקבוצה שתבחר בו צריכה להצמיד אליו בקיץ מדריך קליעה.

 

צפי: טופ 10. צריך את הקבוצה שמאמינה שתוכל לשחרר את הפוטנציאל הגלום בו.

 

 

טעון שיפור

טעון שיפור

 

 

ג'אמאל מוריי קומבו גארד. גובה: 1.94 משקל: 94 ק"ג מוטת ידיים: 2.01

גיל: 19. פרשמן, קנטאקי. כשיהיה גדול יהיה: ג'ורדן קלארקסון.

 

תיאור: קומבו גארד עם יכולת קליעה מרשימה, קוארדינציה טובה והתמצאות מעולה במגרש. קטלני בספוט אפ וביציאה מחסימות, ראיית משחק טובה, נוטה לאבד מדי, יכולת הגנה סולידית במקרה הטוב, מאוד רעה במקרה של פיקנרול. נמוך מדי לעמדה 2 ולא מספיק טוב כדי להיות רכז מוביל.

 

צפי: 4-12 איזו קבוצה צריכה קלעי טוב ושומר רע שנמוך מדי לעמדה? קבוצה שממש תרצה את באדי הילד אבל תגיע באיחור, עשויה לקחת אותו כפרס ניחומים.

מרשים.

מרשים.

 

 

סקאל לאביסייר פורוורד\סנטר. גובה: 2.12 משקל: 98 ק"ג מוטת ידיים: 2.19

גיל: 20. פרשמן, קנטאקי.  כשיהיה גדול יהיה: צ'אנינג פריי.

 

תיאור: קלעי מיד ריינג' טוב, עדיין בגדר פרוייקט לפיתוח. גודל טוב, המון פוטנציאל, שומר טוב על הפרימטר, מכניקת קליעה טובה מאוד וללא ספק יוכל להגדיל טווח לקשת ה-NBA רק שיקח זמן והשקעה נכונה, יכול להחליף בהגנה, אתלטיות מרשימה וצפי להרבה האלי הופ. יחסית לגודל מאכזב בריבאונד, רך בצבע ריבאונד והגנה, מהמר מדי בהגנה, חשיבה איטית.

 

צפי: אמצע – סוף לוטרי. קבוצה שרוצה סטרצ' משהו שיהיה נהדר בעוד שנה שנתיים בהחלט תשקול אותו.

בעתיד יהיה סטרצ' מרשים

בעתיד יהיה סטרצ' מרשים

 

 

ג'ייקוב פרטל: סנטר. גובה: 2.16 משקל: 108 ק"ג מוטת ידים: 2.20

גיל: 20. סופמור, יוטה. כשיהיה גדול יהיה: ההשוואות מדברות על בוגוט. גם בסגנון. (אבל לפני הפציעה במרפק)

 

תיאור: סנטר קלאסי שיכול להשתלב בכדורסל המודרני. מהבודדים בדראפט הזה שיעיל בשני צידי המגרש. גבוה פיקנרול ופוסט נהדר, שומר טוב על פיקנרול ובפוסט. שחקן אוסטרי שמביא חוכמה אירופאית וקשיחות, מוסר חכם, רים פרוטקטור סביר. טווח קליעה מוגבל מאוד, יודע לשחק כמעט רק עם יד ימין. עדיין גולמי בחלק מהתחומים.

 

צפי: אמצע לוטרי עד 16. היו שמועות שהסלטיקס שמו עליו עין ובהחלט ישקלו לאסוף אותו אם ישאר בבחירה השניה שלהם (16), בספק אם ישאירו להם את האפשרות.

יעיל מאוד בצבע ו... זהו.

יעיל מאוד בצבע ו… זהו.

 

 

דיונטה דייוויס סנטר. גובה: 2.09 משקל: 107 ק"ג מוטת ידיים 2.19

גיל: 19. פרשמן, מישיגן סטייט. כשיהיה גדול יהיה: טריסטיאן תומפסון. בתסריטים אופטימים דיאנדרה ג'ורדן. מאוד אופטימים.

 

תיאור: ריבאונדר טוב ויכול להפוך לעוגן הגנתי של קבוצה, ידיים נהדרות ואתלטיות היוצרים איום בהתקפה בדאנקים, יכולת הגנתית נהדרת בפיקנרול. יכולת מסירה טובה. יכולת קליעה לוקה בחסר עד חסרה לחלוטין כשמתרחק מעט מהטבעת. ההשוואות לדיאנדרה וטריסטיאן הגיעו מסיבה מוצדקת. אם זה לא דאנק או האלי הופ, זה כנראה לא יהיה בפנים. אבל היי, נהדר הגנתית!

 

צפי: 6-14. אולי מילווקי ואורלנדו יביעו התעניינות. בינתיים לא נרמז גביו כמעט כלום.

אם זה לא דאנק, זה כנראה לא יהיה.

אם זה לא דאנק, זה כנראה לא יהיה.

 

 

מרקיז כריס  פורוורד. גובה: 2.08 משקל: 106 ק"ג מוטת ידיים: 2.14

גיל: 18. פרשמן, וושינגטון. כשיהיה גדול יהיה: ניקולה מירוטיץ', רק באתלטי.

 

תיאור: קלעי מעולה, המון אנרגיות, פוטנציאל לגבוה קטלני בפיקנרול, מרווח את המשחק, מהירות של גארד, איום בריבאונד התקפה. סולידי בפוסט. הגנה בעייתית עד כושלת, נראה לעיתים כנרתע ממגע. מעלה סימני שאלה לגבי חוסן מנטלי מכיוון שהופך למתוסכל מהר יחסית. עוד גבוה שדורש קבוצה שמוכנה לקחת פרוייקט ארוך טווח.

 

צפי: 7-14. טורונטו ופניקס נתנו איזו פזילה לכיוונו, וגם אורלנדו בהחלט עשויה להתעניין.

עוד לא 19. יהיה סטרצ' 4 נהדר בעתיד.

עוד לא 19. יהיה סטרצ' 4 נהדר בעתיד.

 

 

דומנטאס סאבוניס פ.פורוורד. גובה: 2.08 משקל: 104 ק"ג מוטת ידיים: 2.11

גיל: 20. סופמור, גונזאגה. כשיהיה גדול יהיה: לא אבא שלו! וזה מה שהכי חשוב לדעת.

 

תיאור: גבוה אנרגטי עם המון האסל בשני צידי המגרש, יסודות מצויינים בפוסט בשני צידי המגרש, יעיל התקפית בפיקנרול, יכולת מסירה ירש מאביו, ריבאונדר טוב, פיזי ולא מפחד מעימותים ושומר לא רע. חייב לפתח טווח גדול יותר, בינתיים יעיל באזור הטבעת, ניתור חלש, לא מספיק זריז ביחס לפורוורדים בעידן הסמול בול. היסודות קיימים אז הוא יהיה פרוייקט, אבל לא לטווח ארוך. צריך בעיקר מאמן קליעה.

 

צפי: 7-20. לגמרי רואה אותו בטורונטו אורלנדו או שארלוט. קבוצות שיכולות להיעזר בגבוה כזה, וגם בעלות המשאבים לעבוד איתו על הקליעה.

יכול להשתפר

יכול להשתפר

 

 

 

דנזל ולנטיין קומבו גארד. גובה: 1.97 משקל: 95 ק"ג מוטת ידיים: 2.10

גיל: 22. סניור, מישיגן סטייט. כשיהיה גדול יהיה: ברנדון נייט. קצת אופטימיות.

 

תיאור: קומבו גארד יעיל מאוד בפיקנרול. יכולת קליעה מרשימה, יכולת מסירה מדוייקת ויעילה, איום משמעותי בפיקנרול, IQ כדורסל גבוה, הבנה ותחושה של המגרש סביבו, עבודת רגליים טובה, שליטה טובה בגוף, מאוד ורסטילי הן כפליימייקר והן כקלעי, ריבאונדר טוב לעמדה. לא מספיק זריז, לא יכול ליצור לעצמו וחייב חסימות על מנת להשתחרר, לא מספיק אתלטי.לא יצליח בכל קבוצה. צריך סביבו שחקנים אתלטיים על מנת לחפות עליו ולאפשר לו את סגנון המשחק היעיל עבורו.

 

צפי: 6-18. אם ינחת בקבוצה שבנויה בצורה שתתאים לו, יכול להפוך לגניבת הדראפט. אם לא…

עוד קלעי מרשים לאוסף.

עוד קלעי מרשים לאוסף.

 

 

טימותי לוואו גארד\פורוורד. גובה: 2.01 משקל: 93 ק"ג מוטת ידיים: 2.11

גיל: 20. מגה לקס סרביה, משחקת בליגה האדריאטית. כשיהיה גדול יהיה: ניקולה באטום. או ת'אבו ספאלושה משודרג.

 

תיאור: את השם מבטאים לו-וואו (כמו ב'לו יהי' ואז 'וואו'). סווינגמן צרפתי אתלטי מאוד, בקבוצה הקטנה קיבל חופש להתפתח ולקח אותו, קליעה טובה מאוד, צעד ראשון מהיר, עבודת רגליים טובה, זריז, ריבאונדר טוב, לכשיתחזק ויעלה מסה יוכל להתמודד היטב ואף יותר עם שחקני קו אחורי בליגה. לוקח יותר מדי סיכונים מה שגורם לאיבודים, ממוקד מטרה ולפעמים יותר מדי כך שמתעלם מהנעשה בשאר חלקי המגרש, מאוד גולמי, מתקשה בשמירה אוף בול.

 

צפי: עשירייה שניה. בתור קלעי מהספסל יכול לעלות ולתרום כבר עכשיו וכנראה שתהיה הקבוצה שתתחשב בזה בשלב מוקדם.

 

{עוד אירופאי נטול שוטצ'ארט 🙁 }

 

הנרי אלנסון פורוורד\סנטר. גובה: 2.12 משקל: 110 ק"ג מוטת ידיים: 2.19

גיל: 19. פרשמן, מרקט. כשיהיה גדול יהיה: ריאן אנדרסון.

 

תיאור: סטרצ' 4 או 5 פוטנציאלי, תנועה חלקה וטובה יחסית לגובהו, יעיל מאוד ממיד רייג', יהיה איום בפיקנפופ, יעיל בפיקים, ריבאונדר מעולה, חזק, משחק פוסט טוב, שליטה טובה בכדור. צריך לשפר את הטווח כדי להיות יעיל משלוש גם ב-NBA, כמה שיעיל וקטלני בהתקפה, ככה גם חור בהגנה, שומר פשוט רע בכל אספקט אפשרי, לא מספיק זריז.

 

צפי: עשיריה שניה. צריך קבוצה שתדע להחביא אותו בהגנה. (ממפיס לצד גאסול?)

נחמד. כנראה שיהיה טוב יותר.

נחמד. כנראה שיהיה טוב יותר.

 

ווייד בולדווין קומבו גארד. גובה: 1.93 משקל: 91 ק"ג מוטת ידיים: 2.11

גיל: 19. סופמור, ואנדרבילט. כשיהיה גדול יהיה: אייברי בראדלי.

 

תיאור: קומבו גארד שאמור להיות יותר קלעי מאשר מנהל משחק, שומר פנטסטי, יכול לשמור גם על סמול מסויימים, מהיר במגרש הפתוח, מבנה גוף שעוד יכול להשתפר, מזהה חסימות בזמן ויודע לעבור דרכם, מזהה ויודע לסגור נתיבי מסירה בזמן, מוסר די טוב, ספוט אפ שוטר טוב, השתפר המון במכללות ומראה שיש עוד הרבה לאן, חכם מאוד. מתקשה במיד ריינג', שחרור איטי בזריקה, פרויקט ארוך טווח שידרוש סבלנות מהקבוצה שתבחר בו.

 

צפי: בולדווין הוא מהשחקנים בדראפט שמומחי אנליטיקס מריירים עליהם, וכמה שמו אותו ב3 שאחרי סימונס אינגראם. אחרים פחות מתרשמים והשאלה העיקרית מי מהם משפיע יותר בקבוצות שיבחרו? כנראה יבחר בעשיריה השניה.

מוטת ידיים מרשימה, הנגה, הבנת משחק וקליעה לא רעה. מה יש לא לאהוב?

מוטת ידיים מרשימה, הגנה, הבנת משחק וקליעה לא רעה. מה יש לא לאהוב?

 

 

 

פורקאן קורקמאז שוטינג גארד. גובה: 1.97 משקל: 84 ק"ג מוטת ידיים: ???

גיל: 18. אנאדולו אפס. כשיהיה גדול יהיה: ריי אלן.

 

תיאור: קלעי אירופאי קלאסי כמו פעם. יכולת קליעה מרשימה במיד קבוצתו קלע ביורוליג 11 מ-26 מעבר לקשת. אמנם לא שיחק יותר מדי אך הפוטנציאל שם. גם העובדה שכבר בגיל צעיר שיחק ברמה של היורוליג רק עוזרת לו. שליטה טובה בכדור, ראיית משחק מרשימה לגילו, קלעי מעולה בקאטצ' אנד שוט, צעד ראשון טוב מאוד. צריך עזרה בחסימה על מנת להגיע לעמדה נוחה, נמנע ממגע ולא מנסה לסחוט פאולים בכניסה לסל, שומר חלש, מהמר יותר מדי בהגנה.

 

צפי: סוף לוטרי עד סוף סיבוב ראשון. ולו בשל הכמיהה של כמה אנשים לקלעי אירופאי יעיל כמו פעם.

{אין מוטת ידיים, שוטצ'ארט בטח לא יהיה פה}

 

 

דמיטריוס ג'קסון רכז. גובה: 1.86 משקל: 88 ק"ג מוטת ידיים: 1.97

גיל: 21. ג'וניור, נוטרה דאם. כשיהיה גדול יהיה: קמבה ווקר.

 

תיאור: אמנם מעט נמוך אך יש לא מעט רכזים שהצליחו בגובה הזה. רכז פיקנרול מעולה, חזק, מסירות מדוייקות, מייצר איומים במגוון דרכים, ספוט אפ שוטר טוב, חודר טוב בבידודים, מתפשר לרוב על זריקות מיד ריינג' למרות יכולותיו להגיע לטבעת, שומר סולידי ולא יהיה כנראה טוב יותר מזה ברמות הגבוהות. שומר חלש אוף בול.

 

צפי: עשיריה שניה בואכה עשיריה שלישית. אישית רואה אותו משתלב היטב ביוסטון. בטח אם ד'אנטוני אכן יגיע.

לא רע. אם ישפר קליעה מבחוץ יהיה בהחלט מרשים.

לא רע. אם ישפר קליעה מבחוץ יהיה בהחלט מרשים.

 

טאורין פרינס פורוורד. גובה: 2.02 משקל: 100 ק"ג מוטת ידיים: 2.12

גיל: 21. סניור, ביילור. כשיהיה גדול יהיה: דמארה קרול. או ג'יי קראודר.

 

תיאור: פורוורד 3&D ורסטילי מאוד, יכול לשחק על הפרימטר ויכול לשחק בפנים בהרכבי סמול בול, יכול לשמור על כמה עמדות, זריז, התמצאות טובה על המגרש, שומר טוב מאוד און ואוף בול, פוסט ופיקנרול, אינסטינקטים טובים, שיחרור זריקה גבוה, קלעי סולידי. ריבאונדר טוב בהתקפה, לא מספיק טוב בריבאונד הגנה. לא מספיק מהיר, כופה זריקות.

 

צפי: סוף לוטרי עד אמצע עשיריה שלישית. הדימיון בסגנון המשחק לקארול וקראודר בהחלט תעמוד מול עיני כמה מנג'רים שישקלו אותו.

האם גם הוא יגדל ראסטות? הדימיון והפוטנציאל כבר שם.

האם גם הוא יגדל ראסטות? הדימיון והפוטנציאל כבר שם.

 

 

טיילר יוליס רכז. גובה: 1.78 משקל: 67 ק"ג מוטת ידיים: 1.88

גיל: 20. סופמור, קנטאקי. כשיהיה גדול יהיה: אייזיאה תומאס. ובתקווה שייצר מדד השוואה נוסף לשחקנים בגובה הזה ובתקווה שחיובי.

 

תיאור: אם היה גבוה ב-10סנטימטרים היה בחירת טופ 5 בוודאות. כל מה שמחפשים ברכז: קליעה טובה, ראיית משחק מדהימה, יכולת מסירה טובה מאוד, יסודות הגנתיים מושלמים. פיקנרול, חדירות, החבילה השלמה. רק חסרון אחד: הגודל. למרות שלאיש אין ספק שלו היה גדול יותר היה אחד מכוכבי הדראפט, הגובה עדיין בעייתי, כמו גם המסה (רזה מאייזיאה תומאס בכ-15 ק"ג) והעובדה שכנראה לא יוכל להעלות מסה בצורה טובה. יוכל להיות רכז מחליף טוב מאוד, ואולי מתישהו יפתיע.

 

צפי: תלוי כמה ההשפעה של אייזיאה תומאס הייתה על המנג'רים. יכול להיות מסוף עשיריה שניה, ועד תחילת סיבוב שני.

מסתבר שהגודל כן קובע...

מסתבר שהגודל כן קובע…

 

 

את מי אתם הייתם בוחרים בתור הקבוצות?