הלילה קובי בראיינט יערוך את משחק הפרידה שלו מהNBA. מי שלא אוהד ספורט לא יוכל להבין את ההתרגשות שלי. לאורך כל עונת הפרידה עיכלתי את זה לאט לאט שעוד רגע לא אראה את קובי משחק.

 

הגעתי להבנה שאני אספר לילדים שלי על קובי כמו שאבא שלי סיפר לי על ג׳ורדן ומג׳יק. כל תצוגת קליעה העונה(למרות שלא היו הרבה כאלה) הזכירה לי כמה ענק הוא, שגם בגיל 38, 3 שנים אחרי פציעה גומרת קריירה הוא עדיין יכול לקלוע 40 נקודות למשחק.

התמונה שבחרתי לשתף היא אחרי ניצחון על פיניקס במשחק 7 בגמר המערב ועלייה לגמר הNBA. הלייקרס היו בפיגור 2 והכדור של פיניקס, קובי חטף את הכדור קלע והמשחק עבר להארכה. כמובן שבהארכה קובי קלע סל ניצחון על הבאזר. אני זוכר את השמחה העצומה שלי(ואת הרעש שעשיתי בבית.. סליחה אבא).

 

זה הרגע שבו הבנתי באופן מוחלט שגיבורים באים והולכים, אבל אגדות נשארות תמיד. יכולים להתנהל דיונים מפה ועד הודעה חדשה על מקומו של קובי בהיסטוריה ואיפה הוא בדירוג ה GOAT, אבל באמת שבשבילי זה לא משנה. בשבילי קובי מסמל ותמיד יסמל את הNBA. אז מתישהו מחר בערך ב6 בבוקר תעצרו לרגע קחו נשימה עמוקה ותבינו שהגיעה סופה של אגדה. #thankyoukobe #ali24 #KB20 #legend #GOAT