בזמן שישנתם הוא טור יומי שמתמקד ב3 אירועים מהלילה האחרון ב NBA. 

 

 

מינסוטה טימברוולבס 106 לוס אנג'לס קליפרס 110

 

נדמה שלא משנה מי היריבה, בין אם אלו הווריורס ובין אם אלו הטימברוולבס, הקליפרס מתקשים במשחק. כריס פול ורדיק חזרו לשחק  והקליפרס נראו… עדיין לא משהו. ברבע הראשון הקליפרס התקשו בקליעה, אולם עדיין סיפקו רגעים כאלו:

 

דיאנדרה סיים עם 20 נק' ו12 ריב' והיה אחראי מרכזי לנצחון, ואמנם בחלקים של המשחק לא ממש הצדיק את מעמדו כשחקן הגנה, אבל ידע מתי כן וכמה מהחסימות שלו הגיעו ברגעים מכריעים. אחד מהם על זאק לאבין.

 

מה פול ורדיק עשו הלילה? 6-23 מהשדה ביחד. לפחות 14-14 מהעונשין.

 

מינסוטה הייתה במשחק בעיקר בזכות הספסל שלה. השילוב של שאבאז מוחמד ונמנייה בייליצה עשה בעיות להגנת הקליפרס ועזר למינסוטה לצמצם את ההפרש. הקליפרס מבחינתם קיבלו עזרה מווסלי ג'ונסון וקרופורד שגם קלעו מהשלוש כמה זריקות חשובות. חוץ מהם היחידים שקלעו מבחוץ היו כריס פול ולאנס סטיבנסון.

 

הרבע השלישי התחיל רגיל, ואז, חזרה בזמן:

 

 

 

והתגובות כצפוי

 

גארנט זרק איזה טראש טוק לגריפין וחטף טכנית. הפעם האחרונה שגארנט הטביע במדי טימברוולבס? 9 באפריל 2007

בערך באותו שלב דוק החליף את אמבה מוטו בג'ונסון שסיפק כאמור התקפה טובה במחצית הראשונה. ריברס עדיין לא מוצא את הסמול פורוורד שהוא יכול לסמוך עליו, וכבר עולות שמועות לגבי טרייד על סטיבנסון וסמית'.

ג'ונסון הופך  לאופציה הטובה של דוק בעמדה 3 כרגע. הוא שומר טוב, והוא קולע טוב יותר מסטיבנסון, פירס או לוק אמבה מוטה.

דיאנדרה בסוף נתן יותר מדי הזדמנויות לטאונס ולדיאנג. טאונס דאג להחזיר לו כאשר בנדנדה הצמודה בדקה האחרונה טאונס עשה עליו עבירה כשהיה ללא הכדור. ב2 הדקות האחרונות של המשחק עבירה כזו היא זריקה ומהצד, וזה מה שהכריע בסופו של דבר את המשחק עבור הקליפרס. טאונס היה מתוסכל, אך זה המחיר של ניסיון.

 

תקציר המשחק באתר ה NBA

 

 

שיקגו בולס 101 פניקס סאנס 103

 

 

תמצית המשחק:

 

שיקגו דווקא שלטה בריבאונד, עם 38% בריבאונד התקפה לעומת 24% של פניקס. הסאנס שיחקו אתמול, והבולס התחילו את הרבע האחרון ביתרון 16. אז איך זה הגיע למשחק צמוד?

 

ההרכב של הויברג הציג שוב קיפאון כאשר רק סלים של מקדרמוט מצליחים להניע משהו. הבולס סיימו גם עם 20 איבודים, וכנראה שהעובדה שההתקפה של הויברג מתבססת על למסור קודם כל את הכדור לגאסול ואז נראה מה הוא יעשה עם זה, קצת פחות עובדת. אמנם גאסול סיים עם 22 נק' ו10 ריב' באחוזים טובים (7-13 מהשדה), אולם כשזה המהלך שמתחיל כל התקפה ללכת קודם כל לפאו זה קצת פחות מגוון משקיוו כשהביאו את הויברג.

מנגד הבולס התקשו להתמודד עם צמד הגארדים נייט ובלדסו, ובעיקר עם הפיקנרול, דבר שהיה הלחם והחמאה בתקופת ת'יבודו. וזה, כשצמד הגארדים דווקא לא כזה טוב היום.

 

 

טלטוביץ' סיים עם 20 נקודות ו4-6 מהשלוש והיה הבולט אצל הסאנס מהספסל. מרקיף מוריס מקבל פחות ופחות דקות וכנראה שגם אם זה לא יהיה ליוסטון, בקרוב נראה אותו מוצא בית חדש.

 

תקציר המשחק באתר ה NBA

 

 

 

ניו יורק ניקס 97 דאלאס מאבריקס 104

 

המפגש המדובר בין נוביצקי לפורזינגיס הסתיים בנצחון בנקודות של פורזינגיס 28 מול 25 של נוביצקי.

הניקס הציגו בהתחלה הגנה חלשה ונתנו לנוביצקי חופש יחס:

 

קלדרון מציג אין הגנה כהרגלו:

 

פורזינגיס מנסה להרשים את המקור עם פיידאווי:

 

 

 

כן הוא 2.21 והוא זז ככה:

 

 

 

רוקי החודש במזרח עושה בינתיים רושם של הדבר האמיתי. הוא קולע טוב, עושה הגנה ומשחק בצורה מרשימה. אמנם התקשה להתמודד עם נוביצקי אישית, וסיים עם 2 ריבאונדים בלבד. פורזינגיס פורח יפה, ואפילו בניקס הוא מצליח לא להתקלקל או להישבר. מי שכן מתקשה בניקס הוא לנגסטון גלאווי שלא מוצא את עצמו. רובין לופז מתחיל משחקים טוב, ולאט לאט נחלש.

כרמלו אנתוני צריך לקחת על עצמו יותר, ואם הוא יספק יכולת טובה יותר הניקס יכולים לנצח משחקים כאלו.

 

 

תקציר המשחק באתר ה NBA

 

 

עשרת המהלכים של הערב