רק יום אחד אחרי הפציעה שזעזעה את בוסטון (ואת כל הNBA) הקבוצה הצעירה של סטיבנס נופלת למאזן 0 – 2 אחרי שהיא נכנעת לערב ענק של יאניס (37 נקודות) שמראה לנו שעונת הפריצה המטורפת של שנה שעברה היא רק ההתחלה.

 

המשחק היה די שקול עם יתרון קל למילווקי שנכנסו לרבע השלישי עם יתרון של שבע נקודות. בשלב הזה בוסטון ובעיקר קיירי מתפוצצים על המגרש ויוצאים לריצה של 14-2 בתקווה להכניע סופית את הבאקס. מילווקי הצליחו להתאושש בעיקר בעזרת הגנה שסגרה לחלוטין את בוסטון (כמעט 5 דקות שלמות בלי סל לבוסטון) והשיגו שיוון כשש דקות לפני סיום המשחק. יאניס ודלבדובה שמים רגל על הגז ועוזרים לסגור עניין עם ריצת 11-1 שמייצבת את התוצאה ב97-90, כשלוש דקות לבאזר. כ45 שניות לפני סיום המשחק, אחרי שבוסטון הקטינו את הפער ל2 נקודות בלבד יאניס שועט בצבע ומצוא את דלבדובה בחוץ לשלוש במקום להיאבק בצבע למהלך יפה מאוד שמסיים את המשחק.

יאניס מוסיף 13 ריבונדים מאחורי ה37 נקודות שלו ובכללי פשוט נראה מפלצת. הוא חוזר מהקיץ אחרי שהוא הוסיף מלא מסת שריר לגוף שלו מבלי לאבד טיפה מהמהירות והאתלטיות שלו, אי אפשר להעריך עוד מה התקרה של השחקן הנהדר הזה. רוקי השנה של שנה שעברה, מלקום ברגדון מוסיף 19 נקודות ביחד עם 15 נקודות של מידלטון ודלבדובה (מידלטון קוטף גם 9 ריבונדים).

 

בבוסטון קיירי קלע 17 נקודות בערב קליעה מחריד של 7-25, הרבה בזכות ההגנה המעולה של הבאקס. ג'וליאן בראון הוסיף 18 משלו. ג'ייסון טוטהם (בחירה מספר שלוש של בוסטון) העמיד ערב סולידי של 8 נקודות ו9 ריבונדים אחרי המשחק המרשים שלו אתמול מול הקאבס.

אין ספק שיהיה מאוד מעניין לראות את שתי הקבוצות הללו השנה.